Artikel top billede

CRNs Sommerkonkurrence 2010

Hver uge i ugerne 26, 27, 28, 29 og 30 trækker vi en vinder. Over de fem uger konkurrencen varer trækker vi vindere til præmierne, som er 3 gavekort til Magasin, 2 gavekort til Dansk Kroferie og fem produkter fra F-Secure.

For at kunne deltage i konkurrencen skal du være tilmeldt CRNs nyhedsbrev. Er du ikke tilmeldt endnu kan du gøre det her. Hvert spørgsmål man svarer på, giver ét lod i den endelige lodtrækning. Man kan kun deltage én gang per dag.
 

 

Hvad kan man vinde:

 

   
  • 2x Gavekort á 1000 kroner til Magasin
  • 3x Gavekort á 1000 kroner til Dansk Kroferie
  • 3x  F-Secure Online Backup
  • 2x F-Secure Internet Security
   

 




Brancheguiden
Brancheguide logo
Opdateres dagligt:
Den største og
mest komplette
oversigt
over danske
it-virksomheder
Hvad kan de? Hvor store er de? Hvor bor de?
Ed A/S
Salg af hard- og software.

Nøgletal og mere info om virksomheden
Skal din virksomhed med i Guiden? Klik her

Kommende events
BI Excellence Day 2025

Kom og få indsigt i, hvordan du kan arbejde målrettet og struktureret med BI, så din virksomhed bliver i stand til at tage hurtige og datadrevne beslutninger, der understøtter din virksomheds strategi. Netværk og del erfaringer med ligesindede og mød eksperter, der kan give viden om de nyeste tendenser, og hvordan du gør brug af disse uden at gå på kompromis med compliance.

30. april 2025 | Læs mere


Cyber Briefing: Geopolitik og cloud

Private vs. public cloud - hybride løsninger der sikrer kritiske data. Overvejer din organisation at vende de amerikanske cloud-giganter i ryggen set i lyset af den geopolitiske situation? Vi dykker ned i en dugfrisk rapport og diskuterer mulighederne for en "Plan B".

05. maj 2025 | Læs mere


Virksomhedsplatforme i forandring: Hvordan navigerer du i den teknologiske udvikling?

Hvordan finder du balancen mellem cloud- og hybride løsninger? Hvordan integrerer du legacy-applikationer ind i dit nye ERP-setup? Hvordan undgår du at havne i statistikken over store ERP-projekter, der fejler eller overskrider budgetterne?

06. maj 2025 | Læs mere