Avatar billede Mads Praktikant
14. februar 2025 - 11:47 Der er 1 kommentar

Spørgsmål til cookies

VI har på https://bunzl.dk/ en cookie udbyder der hedder onetrust men kommer i i kambolage med vores CSS og JS er der nogle måde man kan gå uden om det her på?
14. februar 2025 - 12:07 #1
Hej Mads.
Jeg har lige kastet et blik på siden og kan se I bruger pluginet Sucuri. Har du tjekket at I har sat rettigheder op hos Sucuri.
En klassiker hos WordPress er at deaktivere et plugin og se om det fjerner en fejl. Hvis du ikke allerede har prøvet det, kan det være måden at fejlfinde det på.
Venlig hilsen
Kristen Mathiasen
WebsiteGo
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Vi tilbyder markedets bedste kurser inden for webudvikling

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester





White paper
Sådan: Opgradér din printerløsning uden store investeringer