08. maj 2002 - 21:30Der er
14 kommentarer og 1 løsning
Oplåsning af shareware
Er der nogen der ved hvordan sharewareprogrammer husker hvor mange gange de er blevet aktiveret, og om man kan nulstille denne tællemekanisme så programmet kan bruges udover de f.eks. 30 tilladte gange?
Code master--> du beder om retfærdighed i et andet spørgsmål og så tillader du dig at svare på et sådan spørgsmål tsk tsk men som John siger luk eller du bliver slettet.
ps jeg håber ikke du accebter det svar som er kommet.
tyler> dejligt at du er klar over at du har gjort noget galt - hvorfor i alverden accepterer du sÅ det svar der er kommet, når jeg beder dig om at tage point igen ved at lave et svar og acceptere eget svar?
Man må godt lave en sikkerheds kopi at sit software.
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.