Jeg har et subdomain script hvor man skrive password + email + brugernavn som ryger ind i en database... Jeg skal bruge et script hvor brugere online kan ændre deres indtastede oplysninger ved at logge ind med det brugernavn og password de har valgt... Håber i ka hjælpe :)
Jyske Bank er rykket ind i Glaskuben på Kalvebod Brygge, et markant byggeri i hjertet af København. Knap 1.000 arbejder her, heraf 200 i IT, med nye rammer for samarbejde, innovation og udvikling.
Den kommer med en masse fejl... Kan du ikke lave et færdigt script + html som kan opdatere en database fil som hedder sub.mdb og tabellen hedder seb ?!?!?
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.